Архив за 23 февраля , 2018

Діджитал-оператор lifecell представив унікальні для України рішення, спрямовані полегшити життя особам з інвалідністю: додатки, тарифні плани «На зв’язку» та кол-центр жестовою мовою. Цим компанія підтверджує свій стратегічний вектор сталого розвитку — робити спілкування людей комфортнішим за допомогою сучасних технологій.

23 лютого 2018 року. Компанія lifecell розширює свою підтримку людей з інвалідністю, представивши низку сервісів і тарифний план «На зв’язку», спеціально розроблений для людей з порушеннями слуху. Також компанія оголосила, що готує 25%-у знижку на всі продукти для тих абонентів, які мають статус осіб з інвалідністю, та знижку 85% на послугу «Дитячий світ». Відтепер у кол-центрі lifecell абонентам з порушенням слуху надається підтримка мовою жестів.

Користувачі тарифного плану «На зв’язку» можуть спілкуватися з консультантом кол-центру lifecell за допомогою відеодзвінка в месенджері BiP. Щоб отримати зворотний відеодзвінок від оператора кол-центру, абонентові потрібно зателефонувати на короткий номер 5054.

Крім того, для людей з порушеннями слуху було запроваджено доступ до консьєрж-сервісу партнера BeWarned. Абонент здійснює відеодзвінок у додатку «Перекладач ЖМ» та робить запит, який оператор BeWarned передає відповідній службі.

Вивчивши потреби клієнтів з порушеннями слуху, компанія lifecell розробила для них лінійку спеціальних тарифних планів: «На зв’язку» 20, 40 та 180 (число позначає вартість у гривнях на місяць). Вони покликані зробити спілкування комфортнішим, адже містять той набір послуг, який люди з порушеннями слуху активно використовують: більше SMS, більше Інтернету, безлімітні соцмережі, необмежені відеодзвінки та консьєрж-сервіс для нечуючих.

У нових тарифних планах введено повний безліміт на повідомлення й відеорозмови через месенджер BiP, а також включено 5 гігабайтів безкоштовного хмарного сховища lifebox для зберігання фото та відео. Трафік для соцмереж надається без обмеження: це дозволить більше спілкуватися з друзями та близькими, а також дивитися спеціально адаптовані відео в YouTube.          А з функцією Track Me не потрібно буде витрачати час, щоб пояснити, де абонент знаходиться: для визначення геолокації треба лише натиснути кнопку.

Важливою частиною підтримки людей з інвалідністю є співпраця оператора lifecell з Національним паралімпійським комітетом України. Отримавши статус офіційного цифрового технологічного партнера паралімпійської збірної України в січні цього року, lifecell забезпечить зв’язок для українських спортсменів на Паралімпіаді-2018 у Кореї, надавши 45 безкоштовних ліній та спеціальний тарифний план для паралімпійців. Останній включає в себе мобільний Інтернет, хвилини для розмов, SMS-повідомлення, соціальні мережі та месенджери. Для українських спортсменів у Кореї особливо актуальною буде можливість безкоштовно телефонувати в роумінгу через месенджер BiP.

Неля Ус, директор з маркетингу компанії lifecell, зазначила: «Як діджитал-оператор ми прагнемо робити життя людей з інвалідністю більш комфортним й надавати їм нові можливості за допомогою технологічних рішень. Я глибоко переконана, що разом ми допоможемо людям з інвалідністю змінювати їхнє життя на краще».

Валерій Сушкевич, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, президент Національного паралімпійського комітету України, прокоментував: «Партнерство з компанією lifecell — складова успіху національної паралімпійської збірної команди України. Телекомунікаційні та технологічні можливості оператора — це великий потенціал інтеграції людей з інвалідністю в суспільство».

 

***

lifecell — український оператор, що надає справжню свободу спілкування, в першу чергу — через високошвидкісний мобільний Інтернет. За допомогою доступного 3G+ Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів незалежно від віку чи знань технологій.

 

100% акцій оператора належать Turkcell — турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Станом на кінець четвертого кварталу 2017 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становить 8 млн користувачів.

 

Як дата-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів і 3G-пристроїв lifecell пропонує тарифи та послуги, найбільш зручні та вигідні для користувачів розумних пристроїв.

 

lifecell — єдиний оператор ринку, що розгортає мережу третього покоління на основі сучасної технології 3G+, яка є останнім досягненням у розвитку 3G і здатна підтримувати максимальну швидкість завантаження до 63,3 Мбіт за секунду.

Многие компании используют Email-рассылки, чтобы подогревать интерес пользователей к услугам или товару. Но не которые компании делают это в корне не правильно, именно поэтому их перестают читать. Посерфив интернет, компания Йоттос нашла плачевную статистику о том, что открывается только треть отправленных писем. И вот они самые частые тому причины:   — вы пишите слишком часто; — вы пишите слишком редко; — вы пишите не по теме; — вы пишите неинтересно и скучно; — ваши письма перестали нести пользу и ценность для подписчиков; — ваши письма некорректно отображаются на разных устройствах; — ваша рассылка шаблонная, как миллион других рассылок; — ваша рассылка в одной поре и зимой и летом; — ваш товар сезонный, поэтому в несезон у вас появляются проблемы с […]

Каждый мечтает отлично зарабатывать, развивать свой бизнес-проект. Интернет — превосходная база для этого. Конечно, завоевывать рынок в глобальной сети — задача не из легких. Особенностей такого бизнеса множество и чтобы все воспринять самому и применить в практике, понадобится слишком много времени. Но! Есть возможность перенять чужой положительный опыт в этой сфере. Андрей Балан — гуру веб — маркетинга. Его знания станут опорой и для начинающих торговлю и для опытных продавцов. Владелец компании «Мой перевозчик», франшизы «Готовый бизнес за 7 дней», он обладает колоссальным опытом в области продаж, рекламных кампаний в интернете. Основав проект «Мой бизнес», Андрей Балан стал профессионально консультировать начинающих коммерсантов, делясь своими навыками, сведениями, помогающими наладить торговое дело. Провел несколько успешных онлайн-курсов «Максимум Продаж». На этих циклах он […]

Неисправности с МФУ, принтером, графопостроителем? Мы поможем вам с различными вопросами, связанными с печатающими устройствами. Представленная фирма обладает производственной базой и технологичным оборудованием, благодаря чему справляется с самыми сложными задачами в печатной сфере. Представленный сервисный центр осуществляет ремонт компьютеров, графопостроителей, многофункциональных устройств, принтеров от различных фирм. Мы оказываем наши услуги в области и Москве за весьма приемлемую стоимость. В наше время довольно трудно найти хороший сервис по ремонту и обслуживанию техники. Зачастую многие сталкиваются с безграмотным сервисом и наплевательским отношением работников, что приводит к получению плохого результата. У нас способный и опытный рабочий персонал с техническим образованием, благодаря чему мы отвечаем за качество сделанной работы. Наши услуги — профилактика, срочный или текущий ремонт оргтехники. — заправка или смена картриджей. — […]