17 червня в «Счастье HUB» відбулася презентація ГО «Український фонд соціальних перетворень» та програми менторської підтримки підприємців-початківців.

POL_1622

Теоретичні знання потребують засвоєння на практиці та підвищення кваліфікаційного рівня як спеціаліста у певній з професійних сфер. Саме тому організатори – засновники фонду Тетяна Петракова та Світлана Олєйнікова, запустили програму менторської підтримки підприємців-початківців, яка включатиме в себе стажування та переймання досвіду в передових фахівців обраної сфери професійної діяльності (починаючи від бізнес-напрямків і закінчуючи творчими).

POL_1612

Протягом трьох-п’яти тижнів стажування у рамках програми менторської підтримки підприємців-початківців, підприємці зможуть отримати практичні навички безпосередньо на місці роботи ключових експертів. Вони пліч-о-пліч будуть разом створювати новий продукт, реалізовувати ідеї і т.д.

POL_1608

Тетяна Петракова, голова  «Українського фонду соціальних перетворень» констатувала: «Ми не політики, оскільки спочатку робимо, а не говоримо. Саме тому девіз нашого фонду – це практичні рішення та конкретні дії

POL_1605

«Програма менторської підтримки відома в усьому світі як один з ефективних способів підтримки та розвитку підприємницької діяльності. Як відомо, жоден успішний досвід не залишається без уваги. Саме тому ми вирішили почати впровадження менторської підтримки в нашій країні задля становлення малого та середнього бізнесу, які також впливають на економіку країни».

POL_1594

Організатори заходу наголошують на тому, що Україні слід запозичити досвід інших країн стосовно інституту бізнесу шляхом створення етики підприємництва, розробки стратегії стосовно реалізації бізнес-ідей. Ці та інші теми неодмінно будуть висвітлюватися на майстер-класах в рамках впровадження програми менторської підтримки під патронатом ГО «Український фонд соціальних перетворень». Партнером заходу виступив  засновник  компанії ГК «Каштан 2000», Сергій Позняк!