5908207586_8fb3cd1a81_o
Nestlé у світі стала лідером рейтингу «Компанії, які змінюють світ» в категорії «Продукти харчування та напої» за версією журналу Fortune

Nestlé стала п’ятою у списку компаній, які змінюють світ на краще та можуть похвалитися вирішенням основних соціальних питань, таких як зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище, зміцнення громад, підтримку тих, хто має потребу, а також поліпшення життя загалом. Ці компанії ведуть діяльність таким чином, щоб вона приносила користь та сприяла вирішенню найважливіших соціальних питань.
Їжа більше, ніж просто їжа, коли вона збагачена поживними речовинами, яких зазвичай бракує.
Швейцарська компанія Nestle має 150-річний досвід та робить багато правильних речей. Працюючи на локальних ринках, вона стимулює розвиток економіки та дрібних фермерів у понад 50 країнах, включаючи Україну. На шляху до своєї мети, стати компанією номер один у сфері раціонального харчування та здорового способу життя, Nestlé досягла прогресу. Було скорочено вміст жирів, цукру та солі в тисячах продуктів та збагачено мінералами та поживними речовинами багато інших, а це 192 мільярди порцій в 2015 році, яких бракує в продуктах у країнах із середнім та низьким рівнем доходу. Такі зміни базуються на дослідженнях та адаптовані під потреби та смаки споживачів на кожному ринку. Наприклад, Nestlé виробляє бульйонні кубики, збагачені залізом, для великої частини Африки, щоб запобігти анемії. Спільно з партнерами, компанія розвиває напрямок, щодо збагачення їжі поживними речовинами – біо-збагачені крупи (про-вітамін кукурудзи).
З огляду на найбільшу в світі компанію з виготовлення продуктів харчування та напоїв все, що Nestlé висвітлює в своєму річному звіті «Створюючи спільні цінності» (351 сторінка в 2015 році), змінює життя на краще.
За матеріалами журналу Fortune. Читайте більше http://beta.fortune.com/change-the-world

Довідка:
Nestlé – найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 тисяч працівників. Nestlé належать 449 заводів у 83 країнах. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2015 році 88,8 млрд. швейцарських фраків. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого і спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestlé володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.
Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна».
Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин.

Цього року компанія Nestlé S.A. відзначає 150-річчя.