Для  корпоративного сегменту Укртелеком пропонує розширену лінійку тарифних планів на послугу доступу до легального ТВ контенту

Оновлена та розширена лінійка тарифних планів на послугу «TV Бізнес» розроблена з урахуванням побажань кожного з бізнес-сегментів. На вибір  пропонується низка тематичних пакетів – футбольних, музичних,  новинних, пізнавальних  тощо. Клієнт може скористатись послугою публічного показу та надати відвідувачам свого закладу можливість перегляду легального, а значить якісного контенту в HD якості. Це новий етап у розвитку телевізійного контенту в Україні.

Звичайно ж, для громадських місць – барів, кафе, ресторанів, готелів, санаторіїв та пансіонатів – передбачена можливість публічного показу телевізійних каналів на різній кількості екранів. Також є спеціальні пропозиції і для офісів. Для підключення одного екрану до «TV Бізнес» швидкість інтернету має становити від 6 Мб/c.

Послуга «TV Бізнес», яка надається у партнерстві з ТОВ «Діджітал Скрінз» (ТМ OLL TV), – це унікальні пакети для кожного сегменту.

Щоб користуватися сервісом «TV Бізнес», клієнтові потрібно підключити будь-яку послугу доступу до мережі Інтернет від Укртелекому: «Інтернет від Укртелеком» (за технологією  ADSL), «Оптичний Інтернет» або «Доступ до мережі Інтернет за технологією Ethernet або SHDSL».

Детальну інформацію про послугу та умови її підключення можна отримати на корпоративному сайті Укртелекому або звернувшись до Контакт-центру за номером: 0 800 506 801 (безкоштовно у межах  країни з номерів українських операторів).

Нагадаємо, що послугу «Інтерактивне TV» для приватних користувачів оператор пропонує з літа 2014 року. Послуга досить швидко стала популярною серед абонентів Укртелекому.