Направити анкету для участі у проекті необхідно до 15 вересня 2016 року. Успішне проходження програми гарантує стажування з можливістю подальшого працевлаштування в компанії. 

1 вересня 2016 року стартував відбір на участь в освітньому проекті «Кращі з Укртелекомом», який  проводиться у Харкові, Києві, Львові, Дніпрі та Одесі. Всього планується залучити до програми понад 110 студентів та випускників вищих навчальних закладів.

«Минулого року ми вперше провели проект одразу в п’яти містах України та залишилися задоволеними результатами. Для участі у проекті відібрали 85 ініціативних учасників, більше половині з них було запропоновано пройти стажування. В результаті, 11 з «кращих»  офіційно працевлаштовані в Укртелекомі. Іншими словами  –  для цих молодих фахівців наша компанія стала першим місцем роботи», –  поділилася Тетяна Петрук, HR-директор Укртелекому.

Бажаючим взяти участь у конкурсному відборі до 15 вересня 2016 року включно необхідно заповнити анкету та направити – подробиці є на сайті Укртелекому. Як і раніше, перевагу буде надано  молодим людям, що розділяють цінності компанії та пов’язують своє майбутнє з телекомунікаційною сферою.

Нагадаємо, що в березні 2016 року проект «Кращі з Укртелекомом» став частиною Українського Пакту заради Молоді-2020. Основна його мета – сприяти створенню щонайменше 100 партнерств між бізнесом та освітнім сектором, а також забезпечити до 2020 року 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді.

«Кращі  з Укртелекомом» – це п’ятитижнева освітня програма, що розрахована на студентів 3-5 курсів, а також випускників вищих навчальних закладів. До участі у конкурсному відборі запрошуються молоді фахівці в галузі телекомунікацій, загального менеджменту, IT, фінансів, продажів та ін.  В рамках проекту учасники познайомляться з діяльністю Укртелекому, а також отримають знання з проектного управління, роботи у команді, ефективної презентації та ін. Всю цю нову інформацію молодь одразу ж використовує на практиці. Так, протягом всього періоду учасники працюють у командах над власними проектами, які потім захищають перед топ-менеджметом компанії. Майстер-класи для студентів проводять найкращі тренери Укртелекому. Крім того, під час проекту учасники мають можливість поспілкуватися з керівниками різних підрозділів компанії.