%d0%bf%d0%b8%d0%ba%d0%b5%d1%8213Співробітники компанії ТОВ «Макфоксі» з 17.10.2016 проведуть безстроковий мирний пікет під стінами ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві за адресою вул. Пушкінська 24-А з приводу безпідставного втручання в діяльність компанії Податковою міліцією (слідчий Загуменний К.О.), намагання припинити роботу, зокрема, шляхом блокування рахунків компанії під надуманими приводами та за повного сприяння прокуратура Печерського району м. Києва Большакова Д.В. та судді Печерського районного суду м. Києва Васильєвої Н.П.
—————————————————————————————————————
Відомості про ТОВ «Макфоксі»:
ТМ «McFoxy» (www.mcfoxy.com) — український бренд мережі ресторанів швидкого харчування, який належить ТОВ «Макфоксі». Компанія працює з 2009 року. На сьогодні мережа складається з 10-ти ресторанів (Київ та регіони України). Відвідуваність мережі – 300 тис. чоловік в місяць. В компанії працює – понад 200 чоловік.
З 2012 року компанія розвиває своє власне виробництво, ретельно працює над якістю своєї продукції, співпрацює з українськими виробниками і постачальниками сировини. В меню ресторанів за доступними цінами: Бургери з яловичиною і куркою, гарячі та прохолодні напої, десерти, комплексні обіди і салати.
Компанія проводить Програму лояльності «FохуСооl Club», розвиває дитячий сервіс та реалізує творчу програму «FoxyCreative Kids», виступає співорганізатором у спортивних та благодійних заходах, акцій.

http://mcfoxy.com/tov-makfoks-vihodit-na-p-kettov-makfoks-vihodit-na-p-ket