Протягом 2,5 років оператор побудує комплексну систему для управління взаємовідносинами і розрахунками з клієнтами. Генеральним партнером проекту виступає компанія Terrasoft.

Укртелеком водночас з модернізацією змінює і підходи до обслуговування абонентів, а також впроваджує нові IT-рішення. У найближчі 2,5 роки оператор консолідує всі дані і операції з клієнтами, в тому числі і проведення взаєморозрахунків у єдиному інформаційному середовищі – CRM + білінг. У результаті модернізації працівники Укртелекому в усіх регіонах України отримають доступ до єдиної і актуальної інформації з сервісної підтримки клієнтів. У цілому в системі працюватимуть понад 10 тисяч фахівців оператора.

«Впровадження сучасної CRM-системи дозволить оператору індивідуально підходити до обслуговування кожного споживача. Наприклад, пропонувати саме ту послугу, яка клієнту може бути актуальною, враховуючи історію його взаємодії з компанією, – підкреслює Анатолій Вовнюк, IТ-директор Укртелекому. – Крім цього, клієнт зможе самостійно в своєму особистому кабінеті замовити нові сервіси та послуги, здійснити оплату та отримати відповіді на можливі запитання».

Вибір компаній-партнерів з реалізації проекту проходив на тендерній основі в два етапи. В результаті Укртелеком буде впроваджувати білінгове рішення компанії «Нові системи», а також СRM-платформу bpm’online компанії Terrasoft.