Оператор побудував оптичну інфраструктуру для Центрального столичного універмагу
Оператор завершив масштабні роботи з будівництва ВОЛЗ зі швидкістю передачі даних до 10 Гб/c, а також реконструкцію кабельної каналізації поруч з Центральним столичним універмагом (далі – ЦУМ) для забезпечення телекомпослугами орендарів та відвідувачів першого універмагу країни. Послуги Укртелекому доступні на всіх поверхах будівлі, в тому числі на -1. Наразі до швидкісного оптичного інтернету від Укртелекому вже підключився менеджмент універмагу та понад 40% найбільших магазинів.
«Укртелеком та київський ЦУМ — партнери вже протягом десятиліть. До початку реконструкції у 2012 році оператор надавав універмагу послуги телефонії та ADSL-інтернету. Зараз ми готові впроваджувати для ЦУМу додаткові сучасні рішення, які допоможуть його команді зробити щоденну роботу ефективнішою», — підкреслив Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного сегменту ПАТ «Укртелеком». 
 
«Для нас особливе значення має надійність комунікацій. Від них залежить не тільки якість інтернет-послуг, що безкоштовно надаються усім відвідувачам, а й робота складної системи керування універмагом, яку ми першими  в Україні запровадили у ЦУМі. Рішення, яке було побудовано Укртелекомом, відповідає всім нашим вимогам. Гадаю, що відвідувачі універмагу вже сьогодні зможуть самостійно оцінити не тільки найкращий сервіс, що надає ЦУМ, а й високоякісний інтернет від Укртелекому»,  – зазначив Михайло Сакун, директор з девелопменту компанії ЕСТА Холдинг, керівник проекта реконструкції ЦУМа.
 
Урочисте відкриття ЦУМу планується 3-4 грудня 2016 року. Сьогодні проект працює у форматі «soft opening».
Фахівці Укртелекому мають досвід реалізації різноманітних проектів для торгово-розважальних центрів по всій Україні. Один з останніх прикладів – проектування та побудова зовнішньої оптичної мережі для найбільшого у Західній Україні ТРЦ — «Victoria Gardens», який знаходиться у Львові.