18 вересня 2017 року. Оператор мобільного зв’язку lifecell оголошує про акцію «Екстра 20 ГбГБ» для нових користувачів тарифних планів «Абосолютна свобода», «Свобода», «Супер свобода», «3G+ Свобода» та, «Оптимальний смартфон». Підключившись до 31 січня 2018 року, абоненти гарантовано отримають більше мобільного 3G+ Інтернету щомісячно протягом п’яти місяців.
З розвитком зв’язку третього покоління в Україні стрімко зростає обсяг спожитого 3G- дата-трафіку в мережі lifecell. У другому кварталі 2017 року він майже втричі перевищив обсяг 3G-трафіку порівняно зв аналогічному аналогічним кварталперіодомі 2016-го року. Абоненти стали активніше користуватися високошвидкісним мобільним Інтернетом, проглядати онлайн-відео, швидко завантажувати контент, користуватись користуватися сервісами Google тощо, а отже, зріс попит на додаткові гігабайти мобільного високошвидкісного Інтернету 3G+.
Саме тому для своїх нових абонентів тарифних планів «Абосолютна свобода», «Свобода», «Супер свобода», «3G+ Свобода» та, «Оптимальний смартфон» оператор lifecell запропонував акцію, за якою вони отримують отримають ще більше гігабайтів мобільного Інтернету (2 ГБ Іінтернет- трафіку та 2 ГБ на користування сервісами YouTube, MEGOGO, OLL.TV, DIVAN.TV), які що надаються на кожні 30 днів на 5 періодів, за умови сплати місячного пакетау послуг. Тобто абоненти щомісяця зможуть додатково користуватись використовувати 4 Гб ГБ трафіку.
Активувати акцію «Екстра 20 ГбГБ» можна протягом 30 днів із дати підключення до одного з вищенаведених тарифних планів з 18.09.2017 до 31.01.2018. Використати акційні гігабайти можна до 30.06.2018.
Для нових абонентів підключення акції є безкоштовне безкоштовним і здійснюється за номером 543333 або за допомогою комбінації: *433#виклик. Для існуючих абонентів, або тих, хто мігрував з іншого тарифу на акційний, вартість підключення складе становитиме 50 грн. Акція діє на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. Більш Про детальніші умови акції можна дізнатися на офіційному сайті оператора.

***
lifecell – — український оператор, що який надає справжню свободу спілкування, в у першу чергу через високошвидкісний мобільний Іінтернет. За допомогою доступного 3G+ Іінтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів, незалежно від віку чи знань технологій.

100% акцій оператора належать Turkcell – — турецькому постачальнику постачальникові конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Мережа оператора lifecell покриває 99% території України. Станом на кінець першого кварталу 2017 року, активна 3-місячна абонентська база lifecell становить 8,9 мільйона млн користувачів.

Як дата-оператор і лідер ринку з проникнення смартфонів і 3G-пристроїв, lifecell пропонує тарифи та послуги, найбільш зручні і та вигідні для користувачів «розумних» пристроїв.

lifecell – — єдиний оператор ринку, що розгортає мережу третього покоління на основі сучасної технології 3G+, яка є останнім досягненням у розвитку 3G і здатна підтримувати максимальну швидкість завантаження до 63,3 Мбіт за секунду.