В ефір телеканалу «Інтер» 23 серпня вийшла відома всім протягом декількох років передача «Знак якості», де оцінювання проходила цукерка «Вишня в шоколаді». Ці солодощі знайомі споживачам ще з дитинства і вважаються справжніми ювелірними виробами. В них поєднується відразу три смаки – шоколаду, вишні, коньяку або лікеру.
В популярній програмі дослідження проходили 5 торгових марок, і в тому числі ТМ «Дома» виробництва житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ». Експерти перевіряли аромат, смак, зовнішній вигляд та склад цукерок.
За стандартами цукерки повинні мати правильну форму, а на їх поверхні не допускаються жодні подряпини чи напливи. Глазур, в свою чергу, має мати відповідний блиск. А от присутнє «посивіння» на шоколаді вказує на порушення технологічних режимів приготування або умов зберігання. Не останнє місце займає упаковка, на якій має бути вказана вся необхідна інформація.
Цукерки ТМ «Дома» в рубриках «Експертна комісія» та «Хімічний аналіз» отримали найвищий бал та зайняли 1 місце. Професіонали з кондитерської продукції відмітили, що саме житомирські цукерки відповідають стандартам та виробленні за всіма технологічними нормами.
Фабрика «ЖЛ» завжди дбає про якість продукції, яку вона виробляє та прагне, щоб її споживачі отримували максимальне задоволення!
Вітаємо співробітників та партнерів ТДВ «ЖЛ» з такими значними досягненнями!!!
Додаткова інформація:
ТДВ «ЖЛ» (до березня 2011 — ЗАТ «Житомирські ласощі») засновано в 1944 році. Фабрика займає 5-е місце за обсягом виробництва. Якість продукції підтверджується сертифікатами ISO 9001:2000 «Система менеджменту якості» та ISO 22 000:2005 «Система управління безпекою харчових продуктів». На сьогоднішній день в компанії ТДВ «ЖЛ» працює більше 1700 співробітників. Асортимент продукції нараховує близько 250 позицій, серед яких різні види цукерок, печива і вафель.